Merkezi Uydu TV Sistemleri

Bodrum Merkezi uydu tv sistemleri. Bir çanak anten ile birden fazla kişiye Tv keyfi sunan sistemlerdir. Bodrum’da artan nüfus yoğunluğuyla beraber, gelişen kentleşmenin ve çok katlı yapılaşmanın getirdiği görüntü karmaşasını ortadan kaldırır.

Merkezi uydu TV sistemleri giderek popüler hale geliyor. Birden çok çanak antene ihtiyaç duymadan tüm apartman sakinlerine birçok kanala ve hizmete erişmeyi sağlar. Merkezi uydu sistemi kurulumu ndan sonra. Bu sistemde anten önce sinyalleri alır ve dağıtım merkezinden seçilen konuma yönlendirir. Kişi istediği zaman istediği kanala erişip dilediğini izler.

Özellikle çok kullanıcıya hitap eden otel, pansiyon, huzurevleri, hastane, okul, site ve apartmanlar için oldukça kullanışlıdır.

Merkezi uydu sistemi avantajları;

  • Her abone için ayrı çanak anten ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Yüzlerce yüksek çözünürlüklü televizyon kanalına erişim sağla
  • Her kullanıcıya eşit kalitede sinyal sağlar.
  • Binalarda antenlerin neden olduğu görüntü kirliliğini engelle

Bodrum merkezi uydu tv sistemleri Bilcell olarak, uydu sistemi olmayan binalara veya sitelere yeni bir sistem kurulumu gerçekleştiriyoruz. Ayrıca var olup yetersiz olan ya da eski sistemi yeniden düzenleyip ilaveler yapmak isteyenlere hizmet sunuyoruz.  Bodrum’da bu sistemde yayın izleyen ve eski sorunlarından kurtulan birçok binaya ve siteye sorunsuz TV keyfini yaşatıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçin. Sizin için en uygun sistemi gerçekleştirelim.

Referanslarımız
Hizmetlerimiz
İLETİŞİM
Adres

Gümbet Kavşağı Myndos Çarşısı Eskiçeşme Mah. Turgutreis Cad. No:239 Bodrum-Muğla

Mail Adresimiz

info@bilcell.com

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?