Kartlı Geçiş Sistemleri

Bodrum Kartlı geçiş sistemleri belirli bir alana güvenli bir şekilde erişim izni vermek için kullanılan sistemdir. Sadece karta sahip olanların veya şifreyi bilen kişilerin ortama girmesini sağlamaktır. İş yerlerinde, otellerde ve kısıtlı erişime ihtiyaç duyan alanlarda kullanılmaktadır.

Personel takibi ve kontrollü giriş-çıkış isteyen işletmeler ve kurumlar için giderek daha popüler hale geliyor. Belirli alanlara kimlerin erişebileceğini kontrol etmenin ve çalışanların, müşterilerin güvenliğini sağlarlar.

Kartlı geçiş sistemleri, kurumunuza kimlerin girdiğini yönetmenin etkili ve güvenli bir yoludur. Kartlı Kapı geçiş Sistemleri, kullanıcının yetki düzeyine göre erişimi kabul etmek veya reddetmek için manyetik şeritli kartlar, akıllı kartlar veya anahtarlıklar kullanır. Bu sistemlerin çalışma mantığı oldukça basittir. Önceden tanımlanmış şifre veya kartlar, kart okuyucuya tutularak tanımlanır ve kart okuyuculu turnike izin vererek geçiş sağlar.

Ayrıca işletmeler çalışanların saatini takip etmek için de Personel Kartlı geçiş Sistemi kullanabilir. Personelin işe geliş ve işten çıkış saatlerini kontrol etmek amacıyla bu sistemlerden faydalanabilirsiniz. Sadece ticari binalar ve ofislerle sınırlı değildir.

Kartlı geçiş sistemi nerelerde kullanılır?

Geniş kullanım alanına sahip bir sistemdir. Bunlara başlıca birkaç örnek vermek gerekirse;

  • Okul
  • Yemekhane
  • Otopark
  • Hastane
  • Devlet kurumlarında

Gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Kartlı geçiş sistemleri yüksek düzeyde güvenlik sağlarken, düzgün çalıştıklarından emin olmak gerekir. Uygun şekilde yapılandırılmaları, kurulmaları ve yönetilmeleri gerekir. Düzenli bakım, kartlı geçiş sistemlerinin en iyi şekilde çalışmasına ve yüksek güvenlik sağlamasına yardımcı olduğu için önemlidir.  Bu nedenle, mevcut seçenekleri gözden geçirmek ve güvenli bir ortam sağlamak için doğru sistemin kurulduğundan emin olmak önemlidir.

BilCELL, Bodrum Kartlı Geçiş Sistemleri olarak size ve tesisinize en uygun sistemi kuruyoruz. En uygun maliyet ile Kartlı Geçiş Sistemi Fiyatları’nda en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle kartlı geçiş sistemi hizmeti sağlamaktayız. Siz de bu sistemi kurup, belirli kişilerin giriş-çıkış yapmasını ya da personel takibi yapmak istiyorsanız. Hemen bize ulaş ve Teklif al.

Referanslarımız
Hizmetlerimiz
İLETİŞİM
Adres

Gümbet Kavşağı Myndos Çarşısı Eskiçeşme Mah. Turgutreis Cad. No:239 Bodrum-Muğla

Mail Adresimiz

info@bilcell.com

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?